Stage Show

Куди піти з дитиною в Івано-Франківську: шоу «Потяг у дива»

Потяг у дива

Потяг у дива

Івано-Франківськ

Театр ім. Івана Франка

28 жовтня – 28 жовтня

Розклад сеансів в Івано-Франківську

Потяг у дива

28 жовтняСР

15:00

Потяг у дива

28 жовтняСР

18:00

Хочете прийти на шоу разом — класом, великою родиною чи з друзями? На покупку групових квитків від Stage Show діють наступні знижки:

  • −3%при купівлі 4 квитків
  • −5%при купівлі від 5 до 9 квитків
  • −10%при купівлі від 10 квитків

Знижки застосовуються автоматично при додаванні відповідної кількості квитків у кошик

Stage Show в Івано-Франківську

На питання, куди піти з дитиною в Івано-Франківську, у нас одна відповідь цієї осені: театр ім. Івана Франка на площі Незалежності, 42. У серці старого міста йде «Потяг у дива» — сімейна хореографічно-циркова казка про паровозик, що шукає свою дорогу

Постановка розрахована на спільний перегляд: акробатика й впізнавані герої для дітей, яскраві циркові номери — для дорослих. Дітям до 5 років вхід безоплатний, без окремого місця, у супроводі дорослого з квитком

Квитки продаються офіційно, без комісії. Площа Незалежності — у центрі: поруч зупинки трамваїв і автобусів, паркування в районі центральних вулиць. Розклад — нижче

Локації

Театр ім. Івана Франка

Площа Незалежності, 42

Тривалість: 1 година 30 хвилин (з антрактом)

Часті питання

Куди піти з дитиною в Івано-Франківську?

На «Потяг у дива» в театрі ім. Івана Франка (площа Незалежності, 42). Дата і час сеансів — в актуальному розкладі на цій сторінці

З якого віку можна йти на шоу з дитиною?

Вистава зрозуміла дітям від 3–4 років. Малечі до 5 років вхід безоплатний, без окремого місця, у супроводі дорослого з квитком

Скільки коштують квитки на шоу в Івано-Франківську?

Квитки продаються офіційно, без комісії. Ціни за секторами — на сторінці шоу та в розкладі на цій сторінці

Скільки триває «Потяг у дива»?

Близько півтори години без антракту. Денний сеанс зручніший для найменших глядачів

Шоу Stage Show

Потяг у диваВартові мрійМавкаРезиденція Санти